Seramiksan ve VOQ İşbirliği ile Banyolara İtalyan Dokunuşu

Kişiselleştirilebilir, fonksiyonel, kullanıcı dostu, inovatif ve hijyenik mobilyalar ile bireylerin kendilerini yansıtabilecekleri banyo tasarımlarına kapı açan VOQ , Stella, Sense ve Fresca serileriyle banyoları modern görünümlü konforlu alanlara dönüştürüyor.

Seramiksan ve VOQ İşbirliği ile Banyolara İtalyan Dokunuşu

2022 yazının sonuna yaklaşırken ev yenilemede dönem boyunca trend olan tasarımlar, kullanıcıların kendi tarzlarını yaratmalarının önünü açmaya devam ediyor.

Ev sahipleri özellikle yenilenme ihtiyacı için evde en çok vakit geçirdikleri banyolarda özgün ve işlevsel mobilyaları tercih ederken, yeni banyo mobilyası markası VOQ banyolara İtalyan dokunuşu yaparak ahşap dokusunu günümüz modasıyla harmanlıyor.

Banyo mobilyalarına dinamizm katmayı amaçlayan ‘VOQ yaşam tarzınızı organize eder’ mottosuyla yola çıkan marka, bireysel yaşam alanlarını konforlu ve fonksiyonel mekanlara dönüştürüyor.

Banyolarda İtalyan stilini yansıtan yeni banyo markası, birbirinden farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden ürün tasarımları ve renk paletiyle sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Tasarımın gücüne inanan VOQ, tüketicisine özgün bir banyo tasarımı vadederken, doğanın ve zamanın değerini bilen geniş ürün yelpazesiyle düşlenen banyoları evlere getiriyor.

Banyolarda kişiselleştirilebilir, fonksiyonel ve sürdürülebilir yaşam tarzı

İtalyan mimarisi ve İtalyan tasarım kültüründen alınan ilhamla, ürün tasarımlarında kültürel sınırların ötesinde, çok kültürlü bir tasarım yaklaşımı benimseyen VOQ; 

İskandinav, İspanyol, Klasik, Modern ve Neo Klasik  gibi birçok dekorasyon tarzını bir arada sunarak her ihtiyaca hitap eden banyo serileriyle koleksiyonlarına farklı bakış açıları getiriyor.

Banyolarda ikonik bir dokunuş sergileyen Design Collection içerisinde bulunan Stella, Sense ve Fresca serileri sıcak ahşap dokusunu naturel görünüm ve günümüz modasıyla harmanlıyor.

Bu sayede kullanıcılara tazelik hissi veren modern ve konforlu alanlar sunuyor. Koleksiyonun serileri arasında yer alan Stella’nın oval ve silindirik tezgah üstü lavaboları ile banyolara zarif dokunuşlar sunarak hem geometrik formlarla çağdaş bir bakış açısı getiriyor hem de natürelliği ön plana çıkarıyor.

Yeni koleksiyonuyla banyoları hem işlevsel hem de konforlu kılıyor

Estetik ve konfordan ödün vermeden, modern ve yenilikçi dünyanın kapılarını açmayı ve yaşam alanlarını fonksiyonel ve modüler dokunuşlarla değiştirmeyi hedefleyen marka, Fresca serisi ile insanların banyo rutinlerine enerji katıyor. Modül çeşitliliği ile sınırsız kombinasyon seçeneği sunan Fresca serisi, 5 farklı renk seçeneği ile tasarım bütünlüğü oluşturulmasına olanak tanıyor.

Soft touch yüzeyi ile dokunma hissi uyandıran seri, doğal ahşap kaplama tezgahlarıyla da kullanıcılarının konforunu maksimuma çıkarırken, Hyyge felsefesinden ilham alan Sense serisi de bas - aç özellikli çekmece ve kapaklarıyla banyolarda işlevselliği mümkün kılarken, minimal tarzıyla da modern yaşam tarzını banyolara taşıyor.

YORUM EKLE