Peliluxe ile Yaşamınıza Bir Enerji Katın

Yaratıcı, yenilikçi ve çevreye duyarlı üretim yapan Vezirköprü Orman Ürünleri bünyesindeki Peli, Peliluxe adıyla sektöre sunduğu parlak yüzeyli panelleri ile de oldukça iddialı.

Peliluxe ile Yaşamınıza Bir Enerji Katın

Farklı amaçlarda kullanıma imkan tanıyan Peliluxe Paneller zengin renk ve yüzey seçenekleri ile tercih edildiği mobilyalara sıra dışı bir şıklık katıyor.

Zengin ürün gamı ile yapı sektörünün birçok farklı alanına çözümler sunan Peli’nin, 183cmX244cm ebadında ürettiği parlak yüzeyli panelleri iç mimaride sınırsız tasarımlar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Ahşap görünümden mermer görünümlü yüzeylere, düz renkli yüzeylerden dijital baskılı yüzeylere kadar oldukça zengin çeşitliliği olan lüks paneller çağımızın mekanlarını adresliyor.

Göz alıcı parlaklıktaki yüzeyi ile mekanlara ayrı bir enerji kazandıran Peliluxe Panellerini ister oturma odanızdaki mobilyanızda, ister yatak odanızda dilerseniz mutfağınızda ya da banyolarınızda tercih edebilir hayalinizdeki atmosfere kavuşabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeyen Peli’nin Peliluxe Panelleri kolay temizlenebilme özelliği ile hijyen koşullarını üst seviyede tutar.

Dayanıklılığı ile de ön planda olan Peliluxe, Peli ayrıcalığı ile mekanlarınızda varlığını hissettirir.

Doğadan ilham alarak ürünlerini tasarlayan Peli, Peliluxe ürün grubuyla sektörün trendlerini belirlemeye devam ediyor. 

YORUM EKLE