VitrA, Doğanın Desenlerini Çevreci Bir Yaklaşımla Yüzeylere Aktarıyor!

VitrA, geliştirdiği yüzey teknolojileriyle, yaşam alanlarında kalıcı bir görünüm için tasarımın en rafine halini sunuyor.

VitrA, Doğanın Desenlerini Çevreci Bir Yaklaşımla Yüzeylere Aktarıyor!

Ahşap, beton, doğal taş ve mermer görünümünü karoların yüzeylerine birebir taşımayı sağlayan bir VitrA reaLook baskı teknolojisi, doğaya zarar vermeden arzu edilen mekanlar yaratıyor. 

VitrA reaLook teknolojisi sayesinde, en zorlu koşullarda bile gerçekçi dokusunu kaybetmeyen karolar, uzun yıllar kullanılabildiğinden doğaya ve bütçeye saygılı bir çözüm sunuyor.

Yalnız evlerde değil ticari mekanlarda da tercih edilen karolar; ahşap, beton, doğal taş ve mermer görünümünü mekanlara taşıyor.

VitrA reaLook baskı teknolojisiyle dünyanın en gelişmiş baskı olanakları, VitrA'nın seçkin tasarım yetkinliğiyle birleşiyor.

Yüzeylerde doğaldan ayırt edilemeyecek görüntüler yaratan teknoloji, pek çok karo koleksiyonunda hayat buluyor.

VitrA’nın CementMix koleksiyonu, mimari derinlik, dayanıklılık ve sadeliği birleştiren görünümüyle beton sadeliğini mekanlara taşıyor.

Urban Travertino ile doğal taş görünümü yüzeylere yansıtılırken, MarmoMix mermerden vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor. VitrA’nın Craft koleksiyonu ise ahşaba tutkuyla bağlananlara alternatif ve sürdürülebilir bir çözüm sunuyor.

YORUM EKLE