GYODER 25. Yılını I. Ankara Gayrimenkul Zirvesi ile Taçlandırıyor GYODER 25. Yılını I. Ankara Gayrimenkul Zirvesi ile Taçlandırıyor

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın geliştirdiği Hebe-Schiebe, geniş açıklıklarda sağladığı kullanım avantajı sayesinde; balkon, teras, veranda, kış bahçesi gibi mekânlarda manzarayı evinize davet ediyor. Kasa derinliği 170 mm genişliğinde ve 6-7 odacıklı olan Hebe-Schiebe, A sınıfındaki et kalınlığına sahip kasa ve kanat profiliyle dikkat çekiyor. 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı Kapı Kanat profiline sahip Hebe-Schiebe, 20, 24, 28, 34, 40 mm aralığındaki ölçülerde nitelikli cam uygulamaları ile maksimum ısı ve ses yalıtımı imkânı sunuyor.
Vidalar yardımcı profillerin altında gizlenebiliyor

Hebe-Schiebe’de alüminyum eşik profilinin ısı yalıtımı, içeriden PVC eşik kapama ile sağlanıyor. Kasa profilinin montajında kullanılan vidalar, yardımcı profillerin altında gizlenebiliyor. Bu şekilde dışarıdan estetik görünüm bozulmuyor. Hebe-Schiebe’de taşıma ve montaj kolaylığı sağlanması açısından kasa profili, demonte bir şekilde alanda montajı yapılacak şekilde tasarlandı. Kasa, kanat birleşiminde kullanılan ikili conta ile yalıtım avantajı sunulurken, kanat profillerinde kullanılan özel bükümlü destek sacı; rüzgâr yükünün, atalet dayanım ihtiyacının fazla olduğu geniş açıklıklarda sistemin kullanılmasını sağlıyor. 
 

Editör: TE Bilisim