Ev Sahibi Kiracısının Evini Bastı!

Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz beraberinde barınma sorununu da getirdi. Konut fiyatlarının artmasıyla ev sahipleri ve kiracılar sık sık karşı karşıya geliyor. Kocaeli’de bir ev sahibi evden çıkartmak istediği kiracısının evini basıp ortalığı darmadağın etti.

Ev Sahibi Kiracısının Evini Bastı!

Kocaeli’de evindeki kiracıları çıkarmak isteyen bir ev sahibi, evde oturan kiracılarının evini bastı.

Kiracıların, evden çıkmayacaklarını belirtmesi üzerine sinirlenen ev sahibi “Burada oturacağınızı mı zannediyorsun sen” diyerek buzdolabındaki yiyecekleri, kavanozları yere fırlattı.

Yaralanan kiracı, “Cengiz Bey, ne yaptınız? Her tarafım parçalandı. Polis çağırıyorum” dedi. Ev sahibi ise sözlerini yineleyerek, “Burada oturacağınızı mı zannediyorsunuz, çağır polisi” dedi. Bu sırada da cam kavanozları yere atmaya ve evi dağıtmayı sürdüren ev sahibi, “Ev sahibiyim” yanıtını verdi.

Yaralı olan kiracı, “Lütfen 112’yi arar mısınız. Saldırıya uğradık lütfen” diyerek olayı görenlerden yardım istedi. Ev sahibi, kendisine cevap vermeyi sürdüren kadın kiracıya “Evini 2 erkeğe kiralayacağım, sen çıkma otur istediğin gibi” diye bağırdığı duyuldu. Kiracılar, ev sahibinden şikayetçi olurken çevredekiler polisi çağırdı.

YORUM EKLE