MABEL Kurumsal Emlak Zincirinin düzenlediği gecede açılış ve hoş geldiniz konuşmasını Franchise Pazarlama Satış Direktörü Füsun Emecan Özcan tarafından yapıldı.

Ardından söz alan Mabel Yönetim Kurulu Başkanı Suat Nurdemir konuklara hitaben yaptığı konuşmada; Engellerle mücadele etmek bizlere başarı getirdi, Mabel’de kurduğumuz sistem ve uyguladığımız yöntemler bize doğru yolda olduğumuzu tekrar tekrar gösterdi. Kısa sürede artan bayi sayımız, gelen yüzlerce bayilik talebi bunun bir kanıtıdır. Bu yolda omuz omuza birlikte yürüdüğümüz yol arkadaşlarımıza ödüllerini vermekten son derece mutluyuz” dedi.

Yargıtay Esasa İlişkin Emsal Kararını DASK Lehine Verdi Yargıtay Esasa İlişkin Emsal Kararını DASK Lehine Verdi

2016 yılında Giresun’dan hizmet vermeye başlayan MABEL, kısa sürede bölgenin en güvenilir ve lider emlak firması konumuna yükseldi. Finansal ve sistem olarak güçlenen MABEL, 2023 yılında başlattığı bayi atağı ile ülke genelinde çok kısa sürede onlarca bayiye ulaştı.

Aldıkları yüzlerce bayilik başvurusunu değerlendiren Mabel “Nitelikli Büyümeyi” benimsediklerini ifade ediyor. MABEL, bir dünya markası hedefi ile yola devam ederken güçlü ekip yapısı, dürüstlük ilkesi, üstün iş ahlakı ile sektörde adından söz ettiren güçlü bir marka olmayı başardı.

Sektöre adım atmak isteyen girişimciler için büyük fırsatlar sunan MABEL, temel prensiplerinin: “bayilerinin sürekli desteklendiği ve çözüm ortağı olarak her an ve her konuda bayilerin yanında oldukları bir iş disiplini” olduğunu ifade ediyor.

Özellikle sektöre girmeyi düşünen Kadın Girişimciler için çok özel avantajlar sunan MABEL, protokol ve basınında katılım gösterdiği ve Ramada Wyndham Giresun’da hayata geçen gece ödül töreni sonrası canlı müzik ile taçlandı.

Kazançlı bir gelecek için mevcut gayrimenkul işini kurumsal ve profesyonel bir yapıya dönüştürmek veya getirisi yüksek bir sektörde yeni iş kurmak isteyenler www.mabelgayirmenkul.com adresinden yeni bayilere sağlanan tüm avantajları ve hizmetleri inceleyebilirler.

2023- 2. Çeyrek Ödül Sahipleri:

CİRO 1. Sİ YALÇIN ARSLAN, PORTFÖY 1.Sİ SÜHEYLA ABA, SOSYAL MEDYA 1.Sİ ÇİĞDEM KARAGÖZ

PUAN 1.Sİ SÜHEYLA ABA, İŞLEM 1.Sİ ÇİĞDEM KARAGÖZ, BROKER CİRO 1.Sİ İSKENDER SOYTÜRK

OFİS DİREKTÖRÜ 1.Sİ MEHTAP KARADAĞ, OFİS 1.Sİ GİRESUN ŞUBE olarak ödüller takdim edildi.

Editör: TE Bilisim