Mesa’dan “24 Ay Vadeye Sıfır Faiz” Kampanyası!

55 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde sınırlı sayıda daire için yüzde 0 faizli 24 ay vadeyle ödeme kampanyası yüzde 1 KDV avantajı ile başladı.

Mesa’dan “24 Ay Vadeye Sıfır Faiz” Kampanyası!

Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini ilk üreten ve uygulayan marka olan Mesa kalitesi ile inşa edilmekte olan Mesa Panorama Maltepe hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunuyor.

Detaylı düşünülmüş mimarisi, ileri mühendislik gerektiren yüksek katlı yaşamı, konforlu metrekareleri, kara, deniz, hava tüm ulaşım hatlarına ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile Maltepe’de konumlanan Mesa Panorama ’da kampanya sınırlı sayıda daire için geçerli.

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metre karelere sahip dairelerle şehrin tüm imkanlarına sahip bir noktada konumlanıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanlarda; kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları projeyi diğerlerinden ayırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 13:12
YORUM EKLE