Mimarisi ile geçmişten geleceğe keyifli bir yolculuk

Akdeniz Bölgesi’nde inşaat sektörünün güçlü oyuncusu Aderan Global, yeni projesi Arasta ile eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla büyük ilgi gören Korkuteli merkezinde yer alan Arasta projesi, tarihin izinde yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Osmanlı Dönemi’nde ait sıralı dükkanlardan oluşan Arasta çarşıları referans alınarak günümüz mimarisi ile modernize edilen proje, dönemin izlerini taşıyan özgün mimarisi ile dikkat çekiyor.

Dış cephedeki ahşap yoğunluğunun sıcacık bir estetik mimari ile buluştuğu proje, yan yana sıralı kubbe formlu dükkanlarıyla geçmişten günümüze keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Özenle tasarlanan iç dizaynı, peyzajı ve sosyal alanlarıyla yaşama değer katan Arasta; konut, dükkan ve ofis olmak üzere karma yaşam projesi olarak bölgeye değer katıyor.

Fenercioğlu- Türkiye’deki Tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a Taşıdı Fenercioğlu- Türkiye’deki Tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a Taşıdı

Kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde Belediye & Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen Arasta, Korkuteli’nin simge projesi olmaya aday…

Konut, dükkan ve ofis seçenekleriyle yaşam ve yatırım değeri…

Şehrin merkezinde geçmişle gelecek arasında bir köprü kuran proje; Arasta çarşıları, tarihi izler taşıyan açık hava dükkanlarının yanı sıra konut ve ofisleriyle şehre özel bir atmosfer katıyor.

Korkuteli merkezde doğayla iç içe konumu, temiz havası ve özgün konseptiyle kaliteli ve huzur dolu bir yaşam vadeden Arasta projesi,

Antalya merkeze 1 saatlik mesafedeki lokasyonuyla kent merkezinin sunduğu tüm olanaklara kolay erişim imkanı da sağlıyor. Yaklaşık 36.200 metrekare inşaat alanına sahip 9 bloktan oluşan Arasta’da; 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 76 rezidans daire, 82 ofis, farklı metrekare ve büyüklüklerde 143 dükkan bulunuyor.

Sosyal olanakları, seçkin yaşam fırsatları, inşaat kalitesi, özel otoparkı ile yaşam ve yatırım değeri ile öne çıkan projenin inşaatı tamamlanarak, 2024 yılının ilk çeyreğinde teslimi gerçekleşecek.

Akdeniz bölgesinde, uzun yıllara dayanan inşaat tecrübesi

Gayrimenkul geliştirmeden turizme, inşaat, enerji ve eğitim yatırımlarına kadar birçok alanda, nitelikli, yenilikçi ve güvenilir projeleri hayata geçiren Aderan Global; Meidan Plaza, First Classe, Villa Classe, Classe Green gibi tamamlanan, La Mare Lara, City Nest, Viva Kundu, Harmoni, Kundu Kanyon, Sorgun Kanyon, The Manor Belek, Arasta gibi devam eden inşaat projeleri ile son dönemde adından sıkça söz ettiriyor.

Turizm sektöründe projelendirdiği, kısa zamanda Akdeniz’in özgün markalarından biri haline gelen LIU Resorts, Bodrum ve Konyaaltı bölgelerinde yeni hayata geçireceği otel projeleri turizm yatırımları arasında, geleceğin öncülerini yetiştirecek "Bahçeşehir Koleji Antalya Parkorman Batı Kampüsü” projesi ise eğitim yatırımları arasında yer alıyor.

Belek’teki Fenerbahçe Tesisleri’nin inşasını tamamlayarak yeni nesil mimariye katkı sağlayan Aderan Global, projelerinde güvenli konut yaklaşımı, deprem, yapı denetim ve yangın yönetmeliğine uygunluk esası ile hareket ediyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi