UNİVA, gayrimenkulde yatırımcılar için küçük birikimlerle büyük getiri sağlayan alternatif bir yatırım fırsatı olarak gündemde. Öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan UNİVA; yatırımcıya her ay düzenli kira geliri, öğrenciye ise ev konforunda güvenli bir yaşam sağlıyor.

 Türkiye’de gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyenlerin artık alternatif bir yatırım seçeneği var. Daha ulaşılabilir fiyatlarda yatırım ve kira getirisi sağlayan sistemi kuran Erkanlı Holding, UNİVA markasıyla hem öğrencilere konforlu bir yaşam alanı hem de yatırımcılara kazançlı bir yatırım imkânı sunuyor. UNIVA, üniversitelerin yanı başındaki arsa stoğuyla birçok ilde öğrenci evi yatırımlarını tamamlayarak Türkiye’nin en büyük öğrenci evi yatırımı ve işletme markası olma yolundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şu anda Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de bulunan UNIVA kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor. 

UNIVA; Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek üniversite öğrenimde okuyan 300 bini yabancı toplam 6 milyondan fazla öğrencinin konaklama ve daha iyi standartlarda yaşam ihtiyaçlarından yola çıkarak, yatırımın kısa süre geri döndüğü, kira garantili alternatif bir gayrimenkul yatırımı modeliyle sektörde öne çıkıyor. 

UNIVA’da Bütçeye Göre Yatırım Fırsatı

Bağımsız birimler halinde satılan öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan UNIVA; yatırımcıya her ay düzenli kira geliri, öğrenciye ise ev konforunda bir yaşam sağlıyor. UNIVA, tek modülden, bağımsız daire satışına kadar yatırımcılara gayrimenkul anlamında farklı ve yenilikçi bir yatırımdan kazanç elde edebilme fırsatı sunuyor.

Modül yatırımı: Tek öğrencinin yaşam alanı olan 20 m2’ye yatırım yaparak düzenli gelir sağlayan yatırım modeli.

Ünite yatırımı: Üç öğrencinin yaşam alanı olan 50-60 m2’ye yatırım yaparak düzenli gelir sağlayan yatırım modeli.

Öğrenci evi yatırımı: Altı öğrencinin yaşam alanı olan tam bir daireye yatırım yaparak gelir sağlayan yatırım modeli.

Yatırımcılar bu üç farklı modelde hem bütçeleri dâhilinde gayrimenkul satın alıyor hem de aylık kira getirileriyle taksitlerini de rahatça ödeyebilme imkânına sahip oluyorlar. Erkanlı Holding yatırımcılara tek modül ya da ünite yatırımlarında hisse payları dahilinde tapu, komple öğrenci evi yatırımlarında ise bağımsız daire şeklinde tapularını kendilerine teslim ediyor. 

Yatırımcılar UNIVA İle Kazançlarını Katlıyor

Ortak Konut Kredisi Sektörü Heyecanlandırdı Ortak Konut Kredisi Sektörü Heyecanlandırdı

Erkanlı Holding bünyesindeki UNIVA’dan Sakarya, Kocaeli ya da Düzce projelerine yatırımda bulunanları birbirinden güzel kazanç fırsatları bekliyor. 7 yılda geri dönen yatırımda Erkanlı Holding 3 yıl kira garantisi veriyor.  Üstelik enflasyonun üzerinde değer artışı, düzenli artan kira geliri, talebin sürekli olarak arttığı bir alanda yatırım, tüm bakım ve onarım hizmetlerinin UNIVA tarafından düzenli yapılması ve ayrıca dairelerin ayrıntılı düşünülmüş şık ve modern mobilyalı olarak teslim edilmesi yatırımı kazanç açısından benzersiz kılıyor. 

Erkanlı: “Yatırım için en kazançlı günleri yaşıyoruz”

Erkanlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Erkanlı UNIVA öğrenci evlerine yatırım için sunulan fırsatların kaçırılmaması gerektiğini söyledi:  

“Türkiye’de her yıl üniversite öğrenci sayısı katlanarak artıyor. Buna bir de Türkiye’de okumak isteyen yabancı öğrenciler de ekleniyor. Haliyle öğrencilerin ciddi bir barınma sorunu ortaya çıkıyor. UNIVA, bu önemli ihtiyaçtan olarak çıkarak gayrimenkulde alternatif yatırım aracı olan yüksek standartlardaki  öğrenci evlerini bir bir hayata geçiriyor. Sakarya, Kocaeli ve Düzce öğrenci evi projelerimiz bu talep doğrultusunda yatırımcılara önemli kazanç imkanları sunuyor. UNIVA projelerine yatırımda bulunmak isteyenlere önerim, fırsatları geç kalmadan değerlendirsinler.” 

UNIVA ile İngiltere’de yatırım imkânı

Uluslararası öğrenci sayısında artışa paralel olarak, başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede öğrenci evi ihtiyacının artması sebebiyle UNIVA, Türkiye dışında da yatırım amaçlı öğrenci evi projelerine ‘Univa Global’ olarak yatırımlarına başladı. Bu kapsamda İngiltere ve Almanya’da kapsamlı çalışmalarını yakın zamanda lanse etmeye ve sterlin ve Euro üzerinden kazanç sağlamaya hazırlanıyor

Editör: TE Bilisim