DAP Holding çatısı altında faaliyet gösteren DAP Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, küresel piyasa koşullarına bağlı olarak faiz oranlarının yükseldiğine dikkat çekerek, şunları söyledi:

“Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz yüzde 1.99 faiz oranlı kampanyamıza ilgi oldukça yoğun olmuştu. Bu kampanyamızda hem faiz oranlarımızı daha aşağı çektik hem de vadeyi uzattık.

Piyasada yüzde 4’lere varan konut kredisi faiz oranları konuşulurken, bizim 60 ay vadede yüzde 1.39, 120 ay vadede yüzde 1.86 faizle başlattığımız kampanya, gayrimenkul yatırımını erteleyenler için önemli bir açılım sağlayacak.

Piyasada nitelikli konuta ihtiyaç sürüyor ve gayrimenkul hali hazırda en güvenli yatırım aracı olmaya devam ediyor. Yeni Levent’te başlattığımız kampanya da gayrimenkule yatırım için önemli bir fırsat sunuyor.”

SAĞLIKLI EV KONSEPTİ

Yeni Levent projesi, şehrin dışında görmeye alışık olduğumuz country hayat tarzını ‘sağlıklı ev’ konseptiyle birleştiriyor.

Proje, toplam 103 bin 500 metrekare arsa içinde, 53 bin 500 metrekarelik konut ve içerisinde okul da bulunan 50 bin metrekarelik koru alanıyla dikkat çekiyor.

Nişantaşı Koru’da Teslimler Başladı Nişantaşı Koru’da Teslimler Başladı

Geniş bahçe, teras ve balkonları, yüksek tavanlı salonları, sosyal donatı alanlarının yer aldığı proje, aynı zamanda, iş, yaşam, kültür-sanat ve eğitim kurumlarına olan yakınlığıyla ve ulaşım avantajıyla öne çıkıyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi