Her bir ipliğinin ustalıkla işlenmiş ve geleneksel dokuma teknikleriyle örülmüş olmasıyla dikkatleri çeken Karizma koleksiyonu, yaşam alanına sıcaklık ve estetik kazandırıyor.

Birbirinden göz alıcı renk ve desenleriyle her tarza hitap eden Artemis Halı, Karizma koleksiyonu ile evlere doğanın ihtişamını taşıyor.

Dış Mekân Stilini Zamansız Zarafeti ile Güzelleştiriyor Dış Mekân Stilini Zamansız Zarafeti ile Güzelleştiriyor

Güneşin ışıklarının dansını yansıtan parlak altın tonları ile adeta bir sanat eserini andıran Karizma koleksiyonu, evinizin her köşesine ayrı bir atmosfer sunuyor. Her adımda kum taneleri üzerine yansıyan güneş ışığını hissedeceğiniz Artemis’in Karizma koleksiyonu, evinizin güzelliklerini keşfetmenizi sağlıyor.

Saçaklı kenarlı halı tasarımı ve kaliteli işçiliği ile dayanıklı bir yapıya sahip olan Karizma koleksiyonu, kolay dökülmeyen saçaklı yapısı ile uzun yıllar evinizin vazgeçilmez parçası oluyor.

Özel yapısı sayesinde kolay temizleme imkânı sunan Artemis Halı, Karizma koleksiyonu ile mutfak, salon ve koridor gibi pek çok alana kullanılabilecek şekilde özel ölçülerde satışa sunuluyor. Aynı zamanda Artemis Halı Karizma koleksiyonu, toz tutmaya karşı dirençli özel teknoloji ile üretilmektedir.

Editör: Gayrimenkul Gündemi