Program kapsamında uluslararası eğitmen ve yazar Barış Kılıçarslan’ın gayrimenkul uzmanlarına vereceği "Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı" eğitimi, 4 Haziran Salı günü saat 13.00 ile 16.00 saatleri arasında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek. Kılıçarslan, gayrimenkul uzmanlarıyla sektörde başarıya ulaşmanın sırlarını paylaşacak. 

Yapısoft’un İkinci Yatırım Turu Başladı! Yapısoft’un İkinci Yatırım Turu Başladı!

Kurulduğu günden beri gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Endeksa, sektör profesyonellerine yönelik eğitim serilerine devam ediyor. Sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlayan Endeksa Masters programı, haziran ayı eğitimlerine Mersin’den başlıyor. Uluslararası eğitmen ve yazar Barış Kılıçarslan'ın "Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı" başlıklı eğitimi, 4 Haziran Salı günü saat 13.00’da Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

Endeksa ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle düzenlenecek eğitimde Barış Kılıçarslan, gayrimenkul uzmanlarıyla sektörde başarıya ulaşmanın sırlarını paylaşacak. Katılımcılar, gayrimenkul başarısının anahtarları, piyasa farklılıkları, adaptasyon stratejileri, üretkenlik yaklaşımları ve süreklilik ilkeleri gibi başlıklarda sektördeki en güncel bilgileri edinme fırsatı bulacak.

Yapay zeka ile gayrimenkul değer hesabı yapan ve bu sayede kullanıcıların güvenle gayrimenkul satışı yapmalarına imkan sağlayan Endeksa’nın eğitimine kaydolmak ve detaylı bilgi almak için www.endeksa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Gayrimenkul Gündemi