İstanbul’un gözde yaşam alanı Bahçeşehir’de hayata geçen Strada, sınırlı sayıdaki daireleri için yepyeni bir kampanya başlattı. Bahçeşehir’in merkezinde yer alan şehirden kopmadan yeşille iç içe bir yaşam alanı sunan Strada’dan ev alacaklara şirket bünyesinde 72 ay yüzde 0,99 vade oranıyla kefilsiz kredisiz ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca alıcılar için sıfır faizle 60 ay ödeme seçeneği de yer alırken, peşin ödemede ise yılsonuna kadar da yüzde 20 + yüzde25 ödeme sistemi uygulanıyor. 

A’dan Z’ye bir yaşam alanı

 Mağaza, restoran, kafe ve dükkanların yer aldığı büyük alışveriş caddesi ve 2.500 konutluk yaşam alanıyla Strada, Bahçeşehir’in en enerjik ve sosyal noktalarından biri olarak dikkat çekiyor.

Şehrin Merkezinde Sağlıklı Ev Şehrin Merkezinde Sağlıklı Ev

İhtiyaç duyulan kafe, restoran, butik, kuaför ve market gibi mağazalar evin hemen altında yer alıyor. Toplam üç etaptan oluşan projenin birinci etabında yaşam başlamış durumda. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunan proje, sosyal yaşam alanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 

Şehirden kopmadan yeşille iççice

Peyzajı, site içinde yeşille buluşma imkanı, yürüyüş mesafesindeki şehir parklarıyla sağlıklı ve hareketli bir yaşamı ev sahiplerine sunan Strada, bulunduğu konum açısından da oldukça avantajlı.

Avrupa’nın en büyük havaalanı İstanbul Havalimanı’na 20 dakikalık bir mesafede yer alan proje, Bahçeşehir Göleti’ne ise uzaklığı sadece beş dakika. Proje, okullar, hastaneler ve AVM’lere de otomobille birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Editör: Gayrimenkul Gündemi