Bu Ay TOKİ'de Kura Heyecanı Yaşanacak!

Bir çok ilde dar ve orta gelirliler için yapılan konutlara başvurular geçtiğimiz aylarda ciddi bir katılımla gerçekleştirilmişti. Başvuru yapanlar için Temmuz ayı heyecanlı geçecek, bir çok ilde kura heyecanı yaşanacak.

Bu Ay TOKİ'de Kura Heyecanı Yaşanacak!

Dar ve orta gelirliler için konut üretimine hız veren TOKİ, yurdun çeşitli illerinde bir çok konutu hak sahiplerine vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Haziran'da başvuru işlemleri tamamlanan çeşitli illerdeki konutlar için bu ay içerisinde pek çok noktada kura çekimleri yapılacak. İşte kura çekimi yapılacak iller ve projeler:

İzmir  Torbalı (Alt Gelir Grubu)

“İzmir Torbalı Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 127 adet konut 18-29 Haziran tarihleri arasında Ziraat Bankası A.Ş.’nin İzmir ilindeki yetkili tüm şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa çıkarılıyor. 

TOKİ  İzmir Torbalı Alt Gelir Grubu projesinde kura çekimi 9 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak. Projedeki dairelerin fiyatları 166 bin 709 TL'den başlıyor ve taksitleri ise 815 TL'den başlangıç gösteriyor. 

İzmir Torbalı (Orta Gelir Grubu)

İzmir Torbalı Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 3+1 nitelikli 159 adet konut, 18-29 Haziran tarihleri arasında Ziraat Bankası A.Ş’nin İzmir ili Tüm Yetkili Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuldu. 

İzmir Torbalı Orta Gelir Grubu TOKİ projesinde kura çekimi  9 Temmuz 2018 olarak belirlendi. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 203 bin 335 TL'den başlıyor. TOKİ İzmir Torbalı Orta Gelir Grubu projesinde aylık taksit ödemeleri ise bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:27
YORUM EKLE