Ankara’da Konut Satışları Yüzde 20 Düştü Ankara’da Konut Satışları Yüzde 20 Düştü

Mayıs ayında gerçekleşen ve büyük ilgi gören Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha tekrarlanıyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı’nın verdiği ve katılımın ücretsiz olduğu eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00’da online olarak gerçekleştirilecek.

Büyük veri analizi ve yapay zekâ teknolojisiyle gayrimenkul değerleme hizmeti sunan Endeksa, sektör profesyonellerine yönelik eğitim serilerine devam ediyor. Şirket, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlayan Endeksa Masters programı kapsamında arsa ve arazi konusunda uzmanlaşmak isteyen gayrimenkul danışmanlarına verdiği eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha düzenliyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı tarafından verilecek ‘Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı’ başlıklı eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00'da online olarak gerçekleşecek ve katılım ücretsiz olacak.

Kurulduğu günden beri gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Endeksa öncülüğündeki bu eğitimde katılımcılar, sektördeki güncel fiyatları Endeksa.com ile analiz etmeyi öğrenirken, diledikleri bölgedeki arazi ve arsa değerlemesi konusunda derinleşme fırsatı bulacak. Eğitimde ayrıca, e-imar okuma gibi teknoloji odaklı konular da ele alınacak. 

Endeksa Masters programı, sektör profesyonellerinin kariyerlerinde artı değer yaratmaya odaklanıyor. 13 Haziran Perşembe günü düzenlenecek olan eğitime kaydolmak ve detaylı bilgi almak için www.endeksa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Gayrimenkul Gündemi