Çalışma alanlarının tasarımında seçilen renkler, malzemeler ve donatılar sadece estetik detay değil, aynı zamanda verimlilik ve konfor açısından önem taşıyor. Doğru ürünleri seçmek, kullanıcıların konforunu ve iş performansını artırmanın yanı sıra genel atmosfere etki ediyor.

Ergonomik Tasarımın Önemi: Sağlıklı ve Verimli Çalışma Ortamı

Ofis mobilyaları seçerken en önemli önceliklerden biri ergonomidir. Tercih edilen masa ve sandalyenin ergonomik olması yüksek konfor sağlarken aynı zamanda odaklanma süresini artıracaktır. Klassis bünyesinde bulunan Steelcase; insan fizyolojisi için ideal çalışma ortamını uzun araştırmalar sonucunda yenilikçi masaları ve sandalyeleri ile ortaya koyuyor. Ayarlanabilir yüksekliği, vücudun hareketleriyle ortak çalışan sırt desteği ve hareketli kol dayama nitelikleri ile Steelcase; kullanıcıların fizyolojik sağlığını koruyor.

Avrupa’nın 7 Şehrine 'Çeşme Evi' Geliyor Avrupa’nın 7 Şehrine 'Çeşme Evi' Geliyor

Sağlıklı ve verimli çalışma alanlarının en büyük etkenlerinden bir diğeri ise hiç şüphesiz akustik konfordur. Yüksek, tekrarlanan sesler odak kayıplarının yaşanmasına ve hatta sağlığın tehdit edilmesine yol açabilmektedir. Zeminde seçilecek malzemeler ortam sesini absorbe ederek, akustik konfor sağlanmasının yolunu açacaktır. Klassis yelpazesinde bulunan Interface karo halı ve LVT ürünleriyle akustik konfor sağlamanın ötesinde, karbon nötr malzemelerden elde edilmesinden gelen sürdürülebilirlik etkisine katılabilirsiniz. Hem sizin hem de atmosferin sağlığını her adımda koruyabilirsiniz.

Ofis Mobilyalarıyla Optimal Düzeni Yakalayın

Çalışma alanınızın ölçeğine ve düzenine uygun mobilyalar seçmek, metrekarenin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Çok büyük veya çok küçük mobilyalar, mekan içinde gereksiz yer kaplar ve iş akışınızı olumsuz etkileyebilir. Modüler mobilya setleri veya çok fonksiyonlu parçalar, alanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize imkan sağlar. Klassis ürün yelpazesinde bulunan Steelcase masalarıyla çalışma alanınızın ölçeğine bağlı kalmadan fonksiyonel mekanlar oluşturabilirsiniz.

Kalite ve Dayanıklılık: Klassis

Klassis, yüksek kalite standartlarıyla tasarlanan mekanda dayanıklılığı ön planda tutar. Steelcase ve Interface gibi öncü markalarla iş birliği yaparak, müşterilerine uzun vadeli kullanım sağlayan, estetik ve işlevsel ürünler sunar. Klassis'in kişiselleştirilebilir ve yüksek kaliteli ürünleri, çalışma alanlarında profesyonel bir atmosfer yaratmanın yanı sıra, çalışanların memnuniyetini de artırır.

Ofislerde seçilecek ürünün niteliği, iş ortamının verimliliği ve çalışan memnuniyeti açısından kritik öneme sahiptir. Klassis, sahip olduğu ürün gamıyla çalışma alanlarını yeniden ele alıyor ve beklenmedik sonuçlar ortaya koyuyor. Siz de www.klassis.com web sitesinden Klassis'in yenilikçi dünyasına adım atabilir; çözümleriyle çalışma alanlarınızı daha verimli, fonksiyonel, estetik ve sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.

Editör: Gayrimenkul Gündemi