Sagist Group, dünya çapında bir cazibe merkezi yatırımı için harekete geçti. Group, Libya'nın ikinci büyük şehri Bingazi kıyılarını bir dünya harikası haline getirecek bir projeye imza atıyor. Ortaklarıyla birlikte projeye start veren Sagist Group, bölgeye değer katacak, lüks ve konforun sınırlarını zorlayacak otel ve villa kompleksini hayata geçirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Projenin modern mimarinin zarafeti ile doğal güzelliklerin iç içe geçtiği, eşsiz bir tatil deneyimi sunmayı hedeflediğini belirten Sagist Group CEO'su Metin Durmaz, projenin 140 milyon dolarlık bir yatırım ile hayata geçirileceğini vurguladı. Projenin 3 yıl içinde tamamlanmasının hedeflendiğine de dikkat çeken Durmaz, “Bu dev yatırım, lüksü yeniden tanımlayacak. Tesiste, 400'ü aşkın lüks otel odası ve 12 bağımsız villa ile misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Projenin Libya’nın kalkınma sürecine önemli bir katkı sağlayacağını da umuyoruz' diye konuştu.

Kanal İstanbul’a Komşu Proje için Bir İmza Daha Kanal İstanbul’a Komşu Proje için Bir İmza Daha

Yatırımcıların Odak Noktası Olacak

Görkemli proje, sadece lüks ve konfor arayanların değil, aynı zamanda Avrupalı yatırımcıların da ilgi odağı olacak. Libya'nın yeniden canlanma sürecine katkıda bulunacak olan bu yatırım, Sagist Group öncülüğünde ülkenin turizm ve ekonomik kalkınmasına önemli bir ivme kazandıracak.

Eşsiz Tatil Deneyimi Sunacak

Proje tamamlandığında misafirler, otel odalarından ve villalardan başlayarak, sosyal alanlara, lezzet duraklarına, eğlence mekanlarına ve doğa ile iç içe aktivite alanlarına kadar, her köşede özel olarak tasarlanmış deneyimlerle karşılaşacak. Deniz kenarındaki şık restoranlardan, huzur dolu barlara, serin sularıyla davetkar havuzlardan, doğal yaşamı keşfetme fırsatı sunan hayvan çiftliğine kadar her detay, konuklarına eşsiz bir tatil vaat ediyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi