GYODER: Sektörde Rota Yeniden Oluşturulacak!

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER tarafından 17.si gerçekleştirilecek Gayrimenkul Zirvesi, bu yıl da gayrimenkul sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor. Sektörün yakından takip ettiği ve yapı taşlarından biri olan “Gayrimenkul Zirvesi” zengin içeriği, üst düzey konuşmacıları ve katılımcılarıyla bu yıl da fark yaratacak.

GYODER: Sektörde Rota Yeniden Oluşturulacak!

“Rota Yeniden Oluşturuluyor” mottosuyla 25 Ekim 2022’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek 17. GYODER Gayrimenkul Zirvesi’nde, GYODER, ana vizyonu olan  4T; Tabiat, Toplum, Teknoloji ve Tasarım konularında attıkları adımları ve öngörülerini zirve katılımcılarıyla paylaşırken,  sektör paydaşlarıyla birlikte gerçekleştireceği üç yeni projeyle ilgili detayları da açıklayacak.

Yeni Rota ve Gelecek; Yeni Rota'da Geleceğe Yön Veren 4T Yaklaşımı “Teknoloji, Tasarım, Tabiat, Toplum”; Lojistik Gayrimenkul İhtiyaçları ve Yeni Yatırımların Önemi; Gayrimenkulün T Raporu: Araştırmalar Bize Ne Gösteriyor?; Gayrimenkul’ün Teknoloji ve Gelişim Rotası: Proptech ve Veri Merkezleri; Küresel Yatırımlar; Yeni Modellere “Yelken Açmak”;  Geleceğin Rotasında Türkiye Ekonomisi ve Gayrimenkul; Değerin Sosyoekonomisi: Erişilebilir Konutlar; başlıklı paneller ve 30’dan fazla konuşmacının yer aldığı zirvede sektörün yeni rotası oluşturulacak.

YORUM EKLE