Yakın zamanda "Her şey senle güzel" felsefesini tanıtan ve web sitesini aktif hale getiren grup, geleneksel gayrimenkul anlayışını geride bırakarak inovatif ve dinamik deneyimleri öne çıkaran yeni trendler oluşturmayı hedefliyor.

İnovasyon, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeyi merkeze alarak tüm kurumsal yapılanma sürecini tamamlayan Sen Grup, gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla giriş yaptı. "Her şey senle güzel" felsefesiyle yola çıkan grup, geleneksel normları yıkmayı ve dinamik deneyimlerle gayrimenkul sektöründe fark yaratmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde lansman etkinliğini gerçekleştiren Sen Grup, emsalsiz gayrimenkul rotasını bireyin yaşam kalitesini ve deneyimini geliştirme üzerine kurduğunu duyurdu. Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER’in üyesi olan yönetim ekibi, hazırlıkları tamamlanan projelerini hayata geçirmek için gün sayıyor.

Sen Grup CEO’su Hadiye Taşkın, sektörün değişen yaşam alanı tercihlerine ve alışkanlıklarına uygun şekillenmesi gerektiğinin altını çizdi. Geleneksel gayrimenkul anlayışına daha dinamik bir perspektif getirdiklerini belirten Taşkın, "Yeni nesil gayrimenkul anlayışıyla sektörde teknolojinin öncüsü olarak konumlanmayı hedefliyoruz. Sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlamanın yanı sıra projelerimizle yeniliklerin öncüsü olacağız. Her yaşamın tıpkı parmak izlerimizdeki gibi benzersiz olduğu gerçeğini benimseyerek insanlara talep ettiği yaşam kalitesini ve deneyimini Sen Grup farkıyla sunacağız” dedi.

'Sen Nasıl İstersen' Yaklaşımı

 Dünya genelinde yaşam kalitesini koruma ve iyileştirme yönünde gelişen gayrimenkul trendlerinin takipçisi olduklarını ifade eden Taşkın, bireylerin yaşam deneyiminde çözüm ortağı konumunda bulunduklarını belirtti. Sen Grup projelerinin tasarımlarından, mimari, teknolojik altyapı ve yaşam kültürüne kadar ‘SEN’ odaklı olduğunu söyleyen Taşkın, “Değişen dünya trendleriyle bireyler artık su ve enerji gibi hayati kaynakların tasarrufunu önemseyen, yeşilin ve teknolojinin hakim olduğu projeleri tercih ediyor. Gayrimenkul sektörünün bu ihtiyaca karşılık düşük karbon ayak izine sahip ve daha az çevresel etkiyle yaşama imkanı sunması gerekiyor. İnşa edeceğimiz her metrekarenin minimum yüzde 10’u kadar ağaçlandırma yapma hedefiyle çalışmalar yürütüyoruz. Sen Grup olarak azaltılmış karbon ayak izini ve dijitalleşmeyi projelerimizin temel stratejisi olarak belirledik" diye konuştu.

Dijital ve Sürdürülebilir Yaşam Deneyimi

Isı Pompaları Binaların Karbon Emisyonlarını Düşürüyor Isı Pompaları Binaların Karbon Emisyonlarını Düşürüyor

 Gayrimenkul geliştirme, proje yönetimi, satış ve pazarlama, turizm, tesis ve AVM yönetimi alanlarında profesyonel hizmet sunan Sen Grup, İstanbul'un en değerli lokasyonlarına damga vuracak projeleri bu yılın ilk yarısında duyurmayı hedefliyor. Tanıtımı yapılacak projelerin temelinde; ihtiyaç duyulan yeşilin ve ferahlığın hissedildiği, yatay mimariyle güven ve huzur veren, yeni nesil yaşam kültürünü destekleyen, dijitalleşmeyi ve verimi ön planda tutan yaşam alanları bulunuyor.

Sürdürülebilir ve dijital bir yaşam deneyimini uçtan uca her alana entegre etmeyi planlayan Sen Grup, gayrimenkuldeki konut ve ev anlayışını yeni nesil bir yaşam deneyimine dönüştürme misyonuyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi