Bu kapsamda kampanya; Siltaş Premium’da yüzde 10 indirim ve vade farksız 24 ay taksit, Siltaş Korupark’ta yüzde 10 indirim ve vade farksız 12 ay taksit, Siltaş Panorama ile Siltaş Comfort’ta yüzde 10 indirim, vade farksız 24 ay taksit ve hemen tapu fırsatlarıyla cazip koşullar sunuyor.

Modern mimari teknikler ve trendler ışığında kent ihtiyaçlarını yeniden yorumlayarak hayatı kolaylaştıran, özgün yapılar inşa eden Siltaş Yapı; Siltaş Panorama, Siltaş Comfort, Siltaş Korupark ve Siltaş Premium projelerinde ayrıcalıklı fırsatlar ve uygun ödeme koşulları sunan yeni bir kampanya başlattı.

Yeni yılda, yeni bir ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenler için cazip bir kampanya oluşturduklarını belirten Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, her projenin merkezi konumu, sosyal donatıları, mimarisiyle bir evden çok yaşam merkezi konseptine sahip olduğunu vurguladı.

Nişantaşı Koru’nun Hemen Teslim Özel Daireleri Satışa Sunuldu Nişantaşı Koru’nun Hemen Teslim Özel Daireleri Satışa Sunuldu

Uygun ödeme koşulları ve indirimli fiyatlarla ev sahibi olma imkânı

2024 yılının ilk kampanyası hakkında detaylı bilgi veren Murat Özdemir, şunları söyledi: “Kampanyaya dahil olan projelerimiz arasında yer alan Siltaş Panorama, Siltaş Korupark ve Siltaş Premium Anadolu Yakası’nın yıldızı yükselen lokasyonlarından Pendik’te, Siltaş Comfort ise Sancaktepe’de yer alıyor. Tüm projelerimizin ortak özelliği ise kara, hava ve deniz yolunun kesişim noktasında, merkezi lokasyonlarda konumlanıyor olması. Üstelik projelerimizde yeşil alana ve sosyal donatılara geniş yer ayırıyoruz. LifeX konseptimiz ile kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, spor sahası, spor salonu, misafir suiti, çocuk oyun odası, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera gözetimi, e-şarj alt yapısı, yerden ısıtma sistemi altyapısı dahil olmak üzere sofistike ve üst düzey olanakları bir arada sunuyoruz. İster oturum, ister yatırım için projelerimizden konut sahibi olmak isteyenleri yeni yılın ilk kampanyasını değerlendirmek üzere satış ofislerimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kampanyadaki Projeler

Siltaş Korupark: Pendik’te şehrin oksijen deposu Aydos Ormanı’na birkaç dakika mesafede konumlanıyor. 35 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen proje, 114 daire ve 9 villadan oluşuyor. Projede doğayla kusursuz uyum sağlayan benzersiz bir tasarıma sahip 3,5+1, 4,5+1 daireler ile 5+1 villa seçenekleri bulunuyor. Kampanya kapsamında projede yüzde 10 indirim ve vade farksız 12 ay taksit uygulanıyor.

Siltaş Comfort: İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Sancaktepe’de konumlanıyor. 35 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen proje; 100 dairelik 12 katlı 2 blok, 3 katlı 2 showroom ve tek katlı ticari alanlardan oluşuyor. Aile merkezli bir yaklaşımla tasarlanan proje, 2+1 ve 3+1 daire tipleriyle konforlu bir yaşam vadediyor. Projede kampanya kapsamında yüzde 10 indirim ve vade farksız 24 ay taksit ile hemen tapu fırsatı sunuluyor.

Siltaş Panorama: Pendik’te denize ve yeşile komşu bir lokasyonda konumlanan proje, 175 bin metrekarelik inşaat alanında 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. Çeşitli büyüklük ve özellikte 650 konut ve 24 ticari ünitenin bulunduğu projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1, balkonlu, teraslı, bahçeli ve adalar manzaralı daireler yer alıyor. Yüzde 10 indirim sağlanan projede, 24 ay taksit ve hemen tapu fırsatı da sunuluyor.

Siltaş Premium: Pendik Yenişehir’de farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında ve doğanın yanı başında yükselen proje; 60 bin metrekarelik inşaat alanında, 6 blokta 342 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. Proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile farklı genişlikte, ferah ve şık yaşam alanları sunuyor. Projede yüzde 10 indirim ve vade farksız 24 ay taksit imkânı sağlanıyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi