Ankara merkezli Besa Holding, ‘The Bo Viera'nın yeni etabına özel bir kampanya başlattı. Toplamda 300 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen proje, Türkiye’nin turistik cennetlerinden biri olan Bodrum’un eşsiz noktası Gündoğan mevkisinde 1.2 kilometrelik sahil şeridi, 76 villa, 234 rezidans ve The Bo Vue Curio Collection by Hilton Hotel ile bölgenin en prestijli yaşam alanı olmayı hedefliyor.

Şehrin Merkezinde Sağlıklı Ev Şehrin Merkezinde Sağlıklı Ev

‘The Bo Viera’ projesi; ödemelerde yüzde 25 peşinat, 12 aya varan vade seçenekleri ve hemen tapu imkânı gibi avantajlar sunarak bölgenin en itibarlı projesi olma özelliğini taşıyor.

Ankara başta olmak üzere yurt genelinde 50 yılı aşkın süredir inşaattan enerjiye çok sayıda projeye başarıyla imza atan Besa Holding, Bodrum Gündoğan’da bölgenin en prestijli yaşam alanı oluşturacak olan The Bo Viera projesine imza atıyor.

Besa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, 'The Bo Viera', projesinin doğaya uyumlu mimari yapısı, bölgenin ünlü turkuaz denizi ve eşsiz plajlarıyla öne çıktığını ifade ederek, yeni etaba özel başlattıkları yüzde 25 peşin 12 aya varan taksit kampanyası ile bu muhteşem projeyi daha erişebilir hale getirdiklerini söyledi.

Efe Bezci, projelerinin bünyesindeki The Bo Vue Curio Collection by Hilton Hotel ile sadece tatil beldesi olmanın ötesine geçip estetik ve lüksü bir araya getiren eşsiz bir yaşam alanı sunduğunu kaydederek, şöyle devam etti:

“Bu yatırımda, sadece lüks değil, aynı zamanda sürdürülebilir kusursuz bir yaşamı da ön planda tutuyoruz. Besa olarak, yeni etaba özel olarak başlattığımız bu özel kampanyada hemen tapu sahibi olma imkânı da sunuyoruz. Bu kampanya, yatırım yapmak isteyenler için önemli bir fırsat barındırıyor. Ödeme koşullarının sektörde yeni bir ivme yaratacağına inanıyorum.”

Editör: Gayrimenkul Gündemi