Günsan Elektrik, gündelik hayatı daha düzenli ve etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olan Eqona Pratik serisiyle, modern yaşamın hızlı koşuşturmasında kolaylık sağlıyor. Notluk, Telefon ve Fiş tutucu, Anahtarlık gibi ürünlerin yer aldığı seri, şık tasarımları ve pratikliği ile yaşam alanlarında fark yaratıyor. 

Yapı Kataloğu’ndan Mimarların İlgi Alanlarına Odaklanan Bir Proje: Mimarın Derdi Yapı Kataloğu’ndan Mimarların İlgi Alanlarına Odaklanan Bir Proje: Mimarın Derdi

Dekorasyonun pratik tamamlayıcıları 

Notluk ile önemli görevleri unutmamaya destek sağlarken, anahtarlık ile sıkça kullanılan anahtarları her zaman ulaşılabilir kılıyor. Telefon ve fiş tutucu ile mobil cihazları şarj etme ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda fişleri düzenli bir şekilde saklayarak yaşam alanları düzenli tutmaya yardımcı oluyor. Saat ve dereceli anahtar ise şıklığının yanı sıra oda sıcaklığı ve saat hakkında da bilgi edinmeye imkan sunuyor. Beyaz, Fildişi Beyazı, Gümüş, Krem, Mocha, Siyah, Metalik Siyah, Metalik Bej ve Füme renk alternatifleri ile her zevke ve dekorasyona uyum sağlıyor. 

Editör: Gayrimenkul Gündemi