Yarışmadan 10 TL kazanan Mevlüt'e yıllar çok iyi davranmamış. Artık emlak işine atılan eski yarışmacı son haliyle yorum yağmuruna tutuldu.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu unutulmaz program Var Mısın Yok Musun ile ün kazanan isimlerden biri de Mevlüt Acaroğlu olmuştu.

İmarsız Araziye Ev Yaptırılabilir mi? İmarsız Araziye Ev Yaptırılabilir mi?

Konyalı Mevlüt Acaroğlu, yarışmadan 10 TL kazanmasına rağmen çok tanınır hale gelmişti, sevildi ve şansıda bununla beraber açıldı.

EMLAK DANIŞMANLIĞI YAPIYOR

Annesiyle reklam filmlerinde rol alan ve daha sonra Ana Kuzusu adlı bir programda da sunuculuk yapan Mevlüt artık ekranlardan uzakta bir hayat yaşamayı tercih ediyor.

Evlenen ve bir çocuğu dünyaya gelen Acaroğlu yeni mesleğiyle de oldukça yoğu şekilde çalışıyor.

Şimdilerde emlak danışmanlığı yapan Mevlüt'ün son hali adeta yorum yağmuruna tutuldu. Var Mısın Yok Musun Mevlüt'ü görenler “Saçlar beyazlamış”, “Yaşlılık gelmiş adama”, “Vay be abim yaşlandın” şeklinde yorumlar yapıldı.

MEVLÜT ACAROĞLU KİMDİR?

“Var Mısın Yok Musun” programında yarışan Mevlüt Acaroğlu ve annesi, programın sevilen isimleri arasında büyük ilgi görmeyi başarmıştı.

Konyalı olan ve bir süredir kameralardan uzak yaşayan Acaroğlu'nun son hali, görenlerde büyük şaşkınlık yarattı. Mevlüt Acaroğlu, annesi Naciye Acaroğlu ile birlikte çeşitli reklam filmlerinde rol alarak dikkatleri üzerine toplamıştı.

Sonrasında emlak sektörüne adım atan Acaroğlu, evlenmiş ve bir çocuk sahibi oldu. 39 yaşındaki Acaroğlu, şu anda emlak danışmanlığı yapmakta ve sosyal medya hesaplarından sıkça güncel fotoğraflarını paylaşarak hayatına devam etmektedir.

Editör: Gayrimenkul Gündemi