Ankapark'a Girişler Ücretli Oldu!

20 Mart 2019 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan Eski adıyla Ankapark yeni adıyla Wonderland Eurasia bugünden itibaren ücretli oldu.

Ankapark'a Girişler Ücretli Oldu!

23 NİSAN'A KADAR UZATILMADI

Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan Atakule'den sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanan programda 23 Nisan'a kadar ücretsiz hizmet vermesi talebinde bulunmuştu. 

BUGÜNDEN İTİBAREN GİRİŞLER ÜCRETLİ

Wonderland Eurasia 'nın sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyuruda 2 Nisan'dan itibaren parkın ücretli olacağını duyurdu. 

İşte o açıklama;

"Eğlenceye kaldığımız yerden devam! Wonderland Eurasia'da eğlence tüm hızıyla devam ediyor, kapılarını misafirlerine ücretsiz açan Wonderland Eurasia 2 Nisan'dan itibaren ücretli oluyor!

GİRİŞ ÜCRETİ NE KADAR?

Parka gitmek isteyen kişilerin en çok merak ettikleri soruların başında yer alan Ankapark giriş ücreti için şirket son derece makul bir rakam belirledi. Hatırlanacağı üzere park ihaleye çıkmadan önce bu rakamım 50 lira olacağı iddia ediliyordu. 

Ancak Ankapark girişlerinin 25 lira olacağını duyurdu. Giriş için ödenen tutarın 5 lirası parka giriş ücreti olarak kesilirken kalan 20 liralık bakiye ise Ankapark oyuncak fiyatları için kullanılacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 07:39
YORUM EKLE