Ev Sahibi Olmak için Hâlâ Bir Şans Var Ev Sahibi Olmak için Hâlâ Bir Şans Var

Dekorasyonda seçilen zemin ve duvar malzemesi/rengi, mobilyalar, aksesuarlar, perde, halı gibi tüm unsurların bir uyum yakalaması, ortama bir kimlik kazandırır. Bu kimliğin küçük gibi görülen fakat son derece önemli olan bir parçası ise aksesuarlardır. Doğru alanda kullanılan, diğer eşyalarla uyum yakalayan aksesuarlar, bulundukları mekânın ambiyansını başka bir noktaya taşıyacaktır. 

Unutmayın ki, bir evi yuvaya dönüştüren küçük detaylardır. Ev dekorunuza kişisel dokunuşlar eklemek estetik çekiciliği artırır ve mekanla olan bağınızı sağlamlaştırır.

Parke deyip geçmeyin!..

 Aksesuarların evinizin genel renklerine ve ortama olan uygunluğu son derece önemlidir. Örneğin, evinizde konsol ya da dresuar kullanıyorsanız bu mobilyaları tamamlayacak olan aksesuarlar; dekoratif aynalar, gümüşlük, şamdan ya da mumluklar gibi klasik ev aksesuarları olmalıdır. Ya da romantik bir dekorasyon tarzına sahipseniz dekoratif mumlar, şamdan, fener ve kafesler gibi zarif aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu tarz bir dekorasyon için ferforje ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Bu noktada aksesuarlar ile ortamın uyum sağlaması için Yıldız Entegre'nin VarioClic parke modelleriyle eşleştirme yapabilirsiniz. Eğer tercihiniz ferforje ürünlerden yana olacaksa size VarioClic Aqua Special serisinden Voli, Fundo veya Liga’yı önerebiliriz. 

Klasik bir iç mekân dekorasyonu için yine zevklerinizi ön planda tutarak daha gösterişli taşlı ya da antika aksesuar seçimleri yapabilir, zeminlerinizde ise Aqua Special serisinden Alesta, Larmo ve Velena parkeleri tercih ederek mekanınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

VarioClic’ten farklı parke dokunuşları

Yenilikçi ve trend ürünleriyle ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyan Yıldız Entegre’nin VarioClic markası, dokuları, renkleri ve desenleriyle yaşam alanlarına kimlik kazandıran ürünler sunuyor. Çizilmeye ve noktasal darbelere dirençli, kolay temizlenebilir, antibakteriyel parkeleriyle bulunduğu ortama özgünlük katıyor. 

Zengin renk ve desen seçeneklerine sahip VarioClic Aqua Special parkeler, 72 saat suya dayanım özelliğiyle öne çıkıyor. Yaşam alanlarının yanı sıra ofis, kafe gibi yoğun trafik alanlarında da mükemmel bir dayanıklılık sunuyor. Derzli görünümüyle kullanıldığı alanlara derin ve ferah bir görünüm kazandırıyor. Üstelik UV ışınlarına dayanıklı olması sebebiyle renk solması gibi istenmeyen problemlerin yaşanmasının önüne geçiyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi