Şirket, Bursa'da Demirtaş ve İstanbul'da Tuzla Sanayi, Bayrampaşa, Beylikdüzü E-5 ve Samandıra şubelerini açarak toplamda 107 şubeye ulaştı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Emlak Katılım, ürün ve hizmetlerini hem fiziksel şubeler hem de dijital kanallar üzerinden müşterilerine sunmayı sürdürüyor.

Emlak Katılım, İstanbul ve Bursa‘daki yeni şubelerinin açılışını gerçekleştirerek, Türkiye genelinde şube sayısını artırdı. Şirket, Bursa‘da Demirtaş ve İstanbul‘da Tuzla Sanayi, Bayrampaşa, Beylikdüzü E-5 ve Samandıra şubelerini açarak toplamda 107 şubeye ulaştı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Emlak Katılım, ürün ve hizmetlerini hem fiziksel şubeler hem de dijital kanallar üzerinden müşterilerine sunmayı sürdürüyor.

Yeni açılan şubelerle birlikte katılım finans sisteminin yaygınlaşmasına ve sahip olduğu pazar payının artırılmasına katkı sağlamayı hedefleyen şirket, reel ekonomiye desteğini sürdürüyor. Emlak Katılım, orta ve uzun vadede şube açılışlarını sürdüreceğini belirtti.

BDDK'dan Konut Kredisi Kararı BDDK'dan Konut Kredisi Kararı

Şirket, doğal çevrenin korunması, sürdürülebilir yaşam alanlarının oluşturulması ve iklim değişikliğiyle mücadele konularında toplumsal farkındalığa katkı sağlayacak adımlar atıyor. Emlak Katılım, şubelerde kullanılan basılı broşürler yerine karekod sistemine geçerek müşterilerin istedikleri ürün ve hizmetlerin detaylarına karekod ile ulaşmalarını sağlıyor.

Hesap açma işlemlerinde zorunlu imza gerektiren sözleşme ve formların kullanımını geride bırakan şirket, kağıt israfını önlemek amacıyla kağıtsız bankacılık uygulamasını sunuyor. Hesap açma işlemi, mobil uygulama üzerinden dijital onay yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Müşterilerin görüntülü görüşmeyle evden, ofisten ya da bulundukları herhangi bir yerden kolaylıkla hesap açmalarını sağlayan Emlak Katılım, masrafsız bankacılık hizmeti sunuyor. Şirketin mobil uygulamasından EFT/Havale ve FAST işlemleri ücretsiz olarak yapılabiliyor. Ayrıca, müşteriler tüm kamu bankası ATM’lerinden, PTT şubelerinden ve ATM’lerinden de ücretsiz olarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi