"Kaynana Vergisi" Ödeyebilirsiniz! "Kaynana Vergisi" Ödeyebilirsiniz!

Fuarın katılımcılarından biri de ARAGYD, yani Arazi Geliştirme Yatırım Danışmanlığı. ARAGYD, 3. Hall'de bulunan standında, Çanakkale, Bodrum ve Bitez'de geliştirdiği eko-turizm yatırım projelerini tanıtacak. Bu projeler arasında, SINDAL, GÖKKÖY, BAYRAMIÇ, LAGOON ve LAGOON PARK gibi İsimlerle anılan, doğayla uyumlu, sürdürülebilir ve konforlu yaşam alanları bulunuyor. Bu projeler, doğaseverlerin hem yatırım hem de tatil yapabilecekleri fırsatlar sunuyor.

TİNY HOUSE VE KARAVAN İÇİN ARAZİ YATIRIMCILARINA FIRSAT!

ARAGYD, ayrıca, fuar ziyaretçilerine, doğada yaşamak isteyenlere yönelik hukuki danışmanlık hizmeti de verecek. Stand da, köy imarı, eko-turizm inşaat ruhsatı, tinyhouse yaşam alanları gibi konularda ayrıntılı bilgi almak mümkün olacak. ARAGYD, bu sayede, doğada yaşamak isteyenlerin karşılaşabileceği sorunları çözmeye ve hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

ARAGYD, fuar boyunca, ziyaretçilerine ikramlar ve sürprizler de sunacak. Standı ziyaret edenler, hem yatırım hem de eğlence dolu bir deneyim yaşayacak. ARAGYD, doğada yaşamaya ilgi duyan herkesi, Karavanist 4.Karavan, Çadır ve Tinyhouse Fuarı'nda bekliyor.

Editör: Gayrimenkul Gündemi