Emlak Konut GYO, “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” sloganıyla yeni bir konut satış kampanyası başlattı. Kampanyanın detaylarını düzenlediği basın toplantısıyla duyuran Emlak Konut GYO Genel Müdürü Cengiz Erdem, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin desteğiyle düzenlediğimiz kampanyamız İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli’nin yer aldığı 16 projemizi kapsıyor” dedi. 

Emlak Konut ödeme sistemiyle kampanyanın bankasız-kefilsiz olarak vatandaşlara ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulu sunacağına işaret eden Erdem şöyle devam etti: 

Rekor gelir 

“Birinci koşulda peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkincisi, yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulu… Burada 6., 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor.

Üçüncü koşulda ise yarısı peşin, kalan yarısı da 1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkânı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulda da yüzde 25 peşinat, 1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacak.” 

2023 yılını 53 milyar 179 milyon TL rekor ön satış geliri ile bitirdiklerini açıklayan Erdem, “Yıl sonu itibarıyla 4 bin 700 bağımsız bölümü hak sahiplerine teslim ettik” dedi.

Erdem halen 8.5 milyon metrekare büyüklüğündeki 137 adet şantiyede, 103 bin bağımsız bölümün inşasına devam ettiklerini, 200 binden fazla doğrudan ve dolaylı çalışanın bu inşaatlarda istihdam edildiğini sözlerine ekledi. 

Kampanyaya dahil olan projeler

Allsancak İzmir

Batı Yakası

Düşler Vadisi

Evora İzmir

Ebruli Kayaşehir

Meydan Başakşehir

Park Yaşam Antalya

Tual Gölyaka

Gölyaka İstanbul

Major Gölyaka

Balıkesir Emlak Konutları

Evora Denizli

BES Birikimi Konuta Teminat Olsun BES Birikimi Konuta Teminat Olsun

Yeni Fikirtepe

Çınarköy Evleri

Vadi Evleri-1

Vadi Evleri-2

Editör: Gayrimenkul Gündemi